Vítejte na našich stránkách

Seznamte se s naším RC klubem. Získejte informace o naší činnosti, pořádaných akcích, dráze, podmínkách členství a kontakty. Podívejte se na soutěže a jejich výsledky.

Klubové akce

Čtvrtek 23.1 - schůze 19:00

Pravidelná schůzka vedení klubu v restauraci Zátiší.

Ostatní akce na dráze


CELKOVÉ VÝSLEDKY - LÉTO 2017

Celkové výsledky letní sezóny 2017 Open GP i Open EP spolu s dílčími tabulkami za jednotlivé kategorie naleznete v sekci výsledky. Blahopřejeme vítězům, čest poraženým.

REPORTÁŽE: Reportáže

Reportáže z osmého a devátého závodu doplněné výsledky připravil Slávek Pfeffer.

POZVÁNKA: Pravidelná schůze vedení klubu

Schůze se tentokrát nekoná jako obykle poslední čtvrtek v měsící, ale byla o týden posunuta, sejdeme se tedy tento týden 2.11. Místo je jako obvykle v Čelákovicích v restauraci Zátiší v 19:00.

POZVÁNKA: Brigáda - opravy a zazimování dráhy

Tuto sobotu 14.10. v 8:00 ráno se sejdeme na dráze, abychom odstranili poškozené části mantinelů a provedli přípravu dráhy na zimu. 

POZVÁNKA: Deváté závody Open EP a Open GP

Poslední a rozhodující deváté letošní klání na naší venkovní dráze se odehraje tento weekend. V sobotu 30.9. se budou rozdělovat poslední body a vyhlašovat celkové pořadí v kategorii  Open GP a v neděli 1.10. v kategoriích Open EP.

Těšíme se, že si naposledy užijeme závodů našeho letního seriálu a rozloučíme se tak i s venkovní on-road sezónou. Všichni jste srdečně zváni.

Členy klubu žádáme o dřívější příjezd, přípravu dráhy tentokrát provedeme v sobotu ráno před závody.

POZVÁNKA: Osmé závody Open EP a Open GP

O weekendu 16-17.9. pojedeme předposlední letošní venkovní závody. V sobotu 16.9. to bude v kategorii Open GP a v neděli 17.9 v kategoriích Open EP. Všechny srdečně zveme.

Členy klubu upozorňujeme na brigádu, která proběhne ve čtvrtek 14.9 od 17:00. Budeme připravovat dráhu na weekendové závody.

POZVÁNKA: Šesté závody Open EP a Open GP

Blíží se nám šestá série závodů Open GP a Open EP, které pojedeme ve dnech 12 a 13 srpna. Doufáme, že tentokrát nám weekend neproprší a zároveň poleví nepříjemná vedra. Aktualizovali jsme tak výsledky pouze sobotního GP závodu. Pár slov k oběma dnům opět napsal Slávek. 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Občerstvení na nedělních závodech 

Počítejte prosím s tím, že obvyklé občerstvení nebude dostupné. Hanka Stehnová bohužel v neděli nemůže a velice se omlouvá. Pamatujte na to vlastními zásobami. Děkujeme za pochopení.

POZVÁNKA: Páté závody Open EP a Open GP

Kromě přihlášení na v pořadí páté závody letní sezóny, které pojedeme v sobotu 22.7. (Open GP) a v neděli 23.7. (Open EP), si můžete prohlédnou aktuální výsledkovou listinu, reportáže a fotografie z minulého závodu.

Upozornění - brigáda na přípravu dráhy proběhne jako obvykle ve čtvrtek od 17:00.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Občerstvení na nedělních závodech 

Kamarádi modeláři, Hanka Stehnová se všem omlouvá, ale tuto neděli nedorazí na dráhu. Pro nás všechny to znamená, že v neděli nebude postaráno o naše žaludky. Vezměte si proto s sebou každý své vlastní občerstvení.

Děkujeme za pochopení. [mipfe]

POZVÁNKA: Čtvrté závody Open EP a Open GP

Již čtvrtý soutěžní weekend nás čeká v sobotu 24.6 a v neděli 25.6. V sobotu se utkáme v kategorii Open GP a v neděli v kategoriích Open EP.

Informace pro členy klubu - ve čtvrtek 22.6. od 17:00 proběhne obvyklá brigáda - příprava dráhy na závody bude tentokrát doplněna o opravy drobnějších poškození.

REPORTÁŽ A FOTOGRAFIE: Druhé letní venkovní závody

Co se dělo, jaký byl průběh a celkové výsledky třetích závodů Open GP a Open EP najdete v sekci s reportážemi.VÝSLEDKY A FOTOGRAFIE: Třetí letní venkovní závody

Byly doplněny výsledky a fotografie z obou závodů. Fotografií ze sobotního Open GP jsou tentokrát dvě sady (sada 1 a sada 2), doplněny jsou i fotografie z nedělního Open EP. Reportáž bude následovat.

POZVÁNKA: Třetí závody Open EP a Open GP

Všechny příznivce našeho klubového seriálu zveme na třetí soutěžní weekend, který proběhne ve dnech 10-11.6. Sobota bude opět patřit kategoriím Open GP a neděle Open EP.

Informace pro členy klubu - ve čtvrtek 8.6. od 17:00 proběhne obvyklá brigáda - příprava dráhy na závody.

REPORTÁŽ A FOTOGRAFIE: Druhé letní venkovní závody

Reportáže z pera Slávka Pfeffera naleznete zde včetně fotografií ze sobotního Open GP.

POZVÁNKA: Druhé závody Open EP a Open GP

Členové RC klubu Čelákovice si Vás dovolují pozvat na druhé závody letní sezóny 2017, které se konají o víkendu 20. a 21. května.

V sobotu se konají závody Open GP modelů se spalovacími motory v měřítku 1:5 GP a 1:10. V neděli pořádáme pohár Open EP, v jehož rámci se jedou závody elektrických modelů v měřítku 1:10 v kategoriích Open, Hobby a F1, vypsána je i kategorie 1:5 EP a 1:5 Moto.

Přihlásit se na závody můžete na odkazu vpravo. Těšíme se s Vámi na viděnou na naší dráze.

Informace pro členy klubu - ve čtvrtek 18.5. od 17:00 proběhne obvyklý úklid dráhy, spojený s přípravou na závody. [mipfe]REPORTÁŽ A FOTOGRAFIE: První letošní venkovní závody

Reportáže z pera Slávka Pfeffera naleznete zde, včetně fotografií ze sobotního Open GP a nedělního Open EP závodu.

POZVÁNKA: První letošní závody Čelákovice Open

Již příští týden pojedeme první letošní závody našeho klubového seriálu Čelákovice Open. V sobotu 6.5. pojedeme závody Open GP pro spalovací auta v měřítku 1/5 a v neděli 7.5. naváží závody v kategoriích Open EP. Těšíme se na setkání a souboje na dráze.

POZVÁNKA: Sobotní otevření dráhy a volné ježdění

Připomínáme sobotní otevření dráhy, spojené jako každý rok i s volným ježděním. Kdokoli má model ve vhodném měřítku a chce si ho vyzkoušet na dráze je vítán. Předpověď počasí na sobotu je mírně optimistická, i když bude chladno, možná dopoledne vysvitne i sluníčko.

Ještě jednou všechny zveme na zahájení letní sezóny.

POZVÁNKA: Brigáda 27.4.2017 v 17:00 - příprava na otevření dráhy

Blíží se sobotní otevření dráhy a je potřeba dokončit přípravy. Členy klubu žádáme o účast na čtvrteční brigádě. Sejdeme se v 17:00. Kromě úklidu depa a dráhy budeme sekat trávu, pokud bude vhodné počasí,tak ještě opravíme zelené nátěry obrubníků. [mipfe]

POZVÁNKA: Otevření dráhy 29.4.2017

Kamarádi modeláři, členové RC klubu Čelákovice si Vás dovolují pozvat na letošní otevření dráhy, které se uskuteční 29. dubna od 9:00 na naší klubové dráze. Současně si Vás dovolujeme pozvat na závody konané naším klubem v letošní letní sezóně 2017. Po třech letech, kdy jsme v kategorii 1:5 GP uplatňovali protihluková opatření, opět rozjíždíme sezónu bez hlukových opatření. 

Naše závody pořádáme jako víkendové. V sobotu se jezdí modely se spalovacími motory v měřítku 1:5 GP a staronově vypisujeme opět kategorii 1:10 GP. Modelářům s modely 1:10 GP umožníme ježdění i v případě, že nebude dostatečný počet jezdců v kategorii spalovacích desetin, takže si své modely mohou testovat nebo se jen projet na dráze. Nedělní závody jsou vypsány pro elektrické modely 1:10 v kategorii Open, Hobby a F1, vypsána je i kategorie 1:5 EP a 1:5 Moto. Novinkou v kategorii F1 je možnost jet na klasických gumových i mechových kolech. Přihlásit se na závody můžete již nyní na odkazu zde.

Kalendář

středa
22
květen
2013
Emil
týden 20

Předpověď počasí

Rychlé odkazy