Vítejte na našich stránkách

Seznamte se s naším RC klubem. Získejte informace o naší činnosti, pořádaných akcích, dráze, podmínkách členství a kontakty. Podívejte se na soutěže a jejich výsledky.

Klubové akce

Sobota 23.3. v 9:00

Brigáda - příprava dráhy

Ostatní akce na dráze


AKTUALIZACE: Fotografie a článek ze závěrečného zimního závodu

V galerii jsou k nahlédnutí fotografie z posledního zímního závodu, který se jel 21.3. Je doplněna i obvyklá reportáž od Slávka Pfeffera.


POZVÁNKA: Pátý, závěrečný závod zimní série v sobotu 21.3.2015

Máme tu vyvrcholení našeho zimního závodního zápolení. V sobotu 21.3. pojedeme závěrečný pátý závod zimní série. Vzhledem k tomu, že se zimní série tentokrát jede samostatně - bez návaznosti některých kategorií na letní část jako tomu bývalo dříve - se budou vyhlašovat i celkoví vítězové ve všech kategoriích.

Přihlašte se standardně pomocí webového formuláře. Těšíme se na setkání a dramatické souboje o body do celkového pořadí.

Upozornění pro členy - na stavbu dráhy se sejdeme opět v sobotu v 6:30 ráno! 

POZOR ZMĚNA: Členská schůze posunuta

Pozor - pravidelná členská schůze se tentokrát přesouvá z posledního únorového týdne na první březnový. Schůze proběhne jako obvykle v restauraci Zátiší v Čelákovicích dne 5.3 od 19:00. 

UPOZORNĚNÍ: Úhrada členských příspěvků

Všechny členy klubu upozorňujeme, že do konce února je nutné uhradit členský příspěvek na rok 2015. Příspěvek zůstává ve výši 2000Kč.

REPORTÁŽ: Čtvrtý závod zimní sezóny

První únorovou sobotu se konal již čtvrtý, předposlední, závod našeho zimního seriálu RC závodů v Čelákovické sokolovně. Venku to vypadalo na zimu, ale v sokolovně bylo celkem obstojné teplo. Dráhu jsme již tradičně stavěli hned ráno a tentokráte se nám ji podařilo postavit snad v rekordním času. Než se začali do sokolovny trousit další jezdci, dráha byla hotová, tedy stavba trvala necelou hodinu od položení koberců až po sestavení dráhy. Díky pokládce koberců jsme se drželi předchozí dráhy, která ještě byla viditelná na koberci, jen v místě dojezdu před cílovou páskou doznala malé změny, kterou vzali všichni jezdci hned na vědomí a zpomalení před měřící smyčkou tak nikomu nečinilo problémy.

Po pravidelné rozpravě a rozdělení do skupin jsme mohli začít se závody. Tentokrát bylo v každé kategorii po devíti jezdcích a tak se kategorie formulí a „hobbíků“ rozdělila vždy na dvě skupiny a kategorii mini offroadů jsme ponechali v celku. Rozjížďky dávaly tušit, že ..celý článek

AKTUALIZACE: Výsledky čtvrtého závodu

Ke stažení je připravena nová verze souboru s aktualizovanými výsledky. Zároveň si můžete prohlédnout fotografie ze závodu.

POZVÁNKA: Čtvrtý závod zimní série v sobotu 7.2.2015

Druhý závod v roce 2015 a čtvrtý celkově v našem zimním seriálu se blíží. V sobotu 7.2. se tak opět sejdeme v čelákovické sokolovně a zasoutěžíme si v kategoriích Mini Off-Road, F1 i Hobby. K přihlášení použijte standardní přihlašovací formulář. Srdečně vás všechny zveme.

Upozornění pro členy - na stavbu dráhy se sejdeme opět v sobotu v 6:30 ráno!

AKTUALIZACE: Fotografie ze třetího závodu

Do galerie byly přidány fotografie ze třetího závodu zimní série.

REPORTÁŽ: Třetí závod zimní sezóny (10.1.2015)

Čtyři dny po Třech králích jsme se s naším zimním seriálem RC závodů ocitli v jejich polovině. V novém roce se na kobercové dráze v sokolovně sešlo celkem 23 jezdců ve třech kategoriích. V kategorii mini off roadů 2WD jezdí stabilně tři junioři, kteří omlazují startovní pole, v ostatních dvou kategoriích bylo po jednom juniorovi, protože si tentokrát nemoc vybrala za svou oběť mladého Lukáše Holuba, který se závodů také jinak pravidelně účastní.


Stavba dráhy tentokráte proběhla velmi rychle, snad v rekordním čase, protože jsme ji celou stačili postavit za přibližně tři čtvrtě hodiny. Ač na koberci byla dost zřetelná stopa, nepodařilo se nám ji úplně držet a tak byla nová dráha bez zpomalovacích šikan a tedy dost rychlá i s místy pro pohodlné předjíždění....celý článek

***

Jako každý rok přejeme všem příznivcům našeho krásného koníčka vánoční pohodu, bohatou nadílku a samozřejmě vše nejlepší do Nového roku.


Výbor klubu děkuje všem členům, příznivcům a samozřejmě i účastníkům našich klubových akcí za celoroční podporu a přízeň. Všechny zároveň srdečně zveme na první lednové soutěžní setkání. Třetí závod našeho zimního seriálu proběhne v sobotu 10.1.2015. 

***

POZVÁNKA: Letošní závěrečná členská schůze

Ve čtvrtek 18.12. se od 19:00 koná letošní závěrečná klubová schůzka v čelákovické restauraci Zátiši. Přijďte se rozloučit s modelářským rokem 2014.

VÝSLEDKY: Výsledky závodu 6.12.2014

Ke stažení je připravena aktualizovaná tabulka obsahující výsledky ze závodu konaného 6.12.2014. V galerii si můžete prohlédnout fotografie. Zároveň byla doplněna reportáž z pera Slávka Pfeffera. 

POZVÁNKA: Druhý závod zimní série v sobotu 6.12.2014

V sobotu 6. prosince se koná druhý závod naší zimní série. Opět se s Vámi rádi setkáme na závodech v kategorii Mini Off-Road, F1 i Hobby. K přihlášení použijte standardní přihlašovací formulář. Srdečně všechny zveme.

Upozornění pro členy - na stavbu dráhy se sejdeme opět v sobotu v 6:30 ráno!


REPORTÁŽ: Závody 22.11.2014

Dění a výsledky zachytil tentokrát v článku i fotografiemi Slávek Peffer, své postřehy zaznamenal v článku i David Mádr.

POZVÁNKA: A je to tu !

PRVNÍ ZÁVOD ZIMNÍ SÉRIE 2014-2015 V SOBOTU 22.11.2014

Všechny příznivce našeho zimního seriálu zveme na první závod, který pojedeme v sobotu 22.11. Přihlašovací systém je připraven, vedle kategorií Mini Off-Road 1:16 a F1 je nově zařazena kategorie Hobby 1:10. Další novinkou bude úplné oddělení zimní a letní části, které se budou vyhodnocovat zcela odděleně. Těšíme se na účast našich stálých příznivců, ale rádi uvítáme i nové zájemce. Celkem pět plánovaných zimních termínů naleznete v kalendáři.


Dráhu budeme podle ověřeného modelu stavět v sobotu od 6:30 ráno, žádáme tak členy klubu o dřívější příjezd. 

POZVÁNKA: Členská schůze ve čtvrtek 27.11.2014 od 19:00

Zveme členy klubu na pravidelnou schůzi, která se bude konat jako obvykle poslední čtvrtek v měsíci v čelákovické restauraci Zátiší.

AKTUALIZACE: Výsledky 2013-2014 a novinky pro další sezónu

Ke stažení je připravena tabulka s finálními výsledky uplynulé sezóny. Do galerie byly doplněny fotografie z posledních závodů a do článků reportáže z posledního Open GP i Open EP.

Pro příští ročník chystáme nějaké změny v našem poháru. Kategorie Hobby se nově pojede spolu s formulemi v jak v zimní, tak i letní sezóně. Protože každý nejezdí letní i zimní část poháru, počítáme v příští sezóně 2014-2015 s rozdělením celého poháru na zimní a letní část, každou s vlastním vyhlášením výsledků a vlastním bodováním. Myslím, že tuto změnu přivítá většina z účastníků našich závodů. Zimní sezóna se pojede opět v čelákovické sokolovně, termíny jednotlivých závodů již můžete nalézt na našich stránkách v odkazu kalendář. Se všemi se těšíme na viděnou ať již v nastávající zimní nebo letní sezóně.


Kalendář

středa
22
květen
2013
Emil
týden 20

Předpověď počasí

Rychlé odkazy