Vítejte na našich stránkách

Seznamte se s naším RC klubem. Získejte informace o naší činnosti, pořádaných akcích, dráze, podmínkách členství a kontakty. Podívejte se na soutěže a jejich výsledky.

Klubové akce

POZOR ZMĚNA TERMÍNU


Čtvrtek 5.12 - schůze 19:00

Pravidelná schůzka vedení klubu v restauraci Zátiší.

Ostatní akce na dráze


Závěr letní sezóny 2018 poháru GP

Opět poměrně veliká účast na posledních závodech slibovala napínavé dění během celého dne. Výsledky poháru nebyly jednoznačné a tak záleželo i na těchto posledních závodech. O hodně pořád šlo Tomáši Kalábovi a také Slávkovi Pfefferovi, protože mezi těmito dvěma se mohlo ještě rozhodovat o místě na bedně.

Finálová jízda tak slibovala napínavý průběh. Rozjížďky probíhali v klidu a bez větších zádrhelů, a tak jsme po poslední odejeté mohli sestavit startovní rošt finálové jízdy. Start finálové jízdy byl opět na první dobrou, bez kolizí v úvodní pasáži, kvůli které jsme v minulosti již několikrát start opakovali. Favority tohoto závodu byli jako obvykle Míla Stehlík, Tomáš Kaláb a Jirka Těhník. Ohromné zlepšení během sezóny prokazuje také Lukáš Najbrt, který se viditelně propracovává do předních pozic. Možná, že veliké napětí a touha vyhrát se ale vymstila Tomáši Kalábovi, který přibližně v polovině finálové jízdy měl kolizi a to pro něj znamenalo depo a velikou ztrátu. Smutný příběh, protože jeho dravá agresivní jízda je opravdu rychlá, bohužel ale i jemu neprospívají vlastní chyby. Ty se v poslední době, v celkem vyrovnané kvalitě všech jezdců, vymstí každému. Malá ztráta s pobytem v depu je tak pro každého skoro fatální, a pomoci může než kolize či nehoda někoho dalšího. Opravdu poměrně slušně vyrovnané jezdecké umění všech účastníků vždy slibuje hezké závody.

V posledním závodě nakonec dopadlo výsledné pořadí na bedně následujícím způsobem:

1. Miloslav Stehlík; 2. Miloslav Pfeffer; 3. Lukáš Najbrt

Celkové výsledky sezóny 2018 poháru Open GP 1:5

Po vyhlášení výsledků dne došlo i na vyhlášení výsledků celého poháru. Proběhlo sečtení bodů z jednotlivých závodů a jeden nejhorší výsledek se škrtal. Pro jezdce, kteří se jednou nebo vícekrát nezúčastnili, se neškrtá žádný výsledek. Takže po sečtení a porovnání je pořadí celého ročníku následující:

1. Miloslav Stehlík; 2. Jiří Těhník; 3. Miloslav Pfeffer

Kalendář

středa
22
květen
2013
Emil
týden 20

Předpověď počasí

Rychlé odkazy